|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Luxtorpeda wystąpi w Gnieźnie

Już za kilka dni we wnętrzach Restauracji Europejska odbędzie się koncert zespołu Luxtorpeda – istniejąca od kilkunastu lat grupa, która podbiła scenę rockową w kraju.

Tego zespołu nie trzeba przedstawiać gnieźnianom, bowiem sam zespół jest z Poznania i został założony z inicjatywy Roerta Friedricha ps. Litza, znanego z działalności w innych grupach muzycznych. Luxtorpeda, wykonująca szeroko rozumianą muzykę rockową, od ponad dekady działalności zyskała uznanie dla swojej twórczości, czego dowodem jest jej ciągła aktywność i realizacja kolejnych materiałów wieńczonych albumami.

Już w piątek 17 marca Luxtorpeda przyjedzie do Gniezna i wystąpi w Restauracji Europejska. Koncert rozpocznie się o godzinie 20, a przed głównym zespołem jako support pojawi się na scenie Nieznany Wykonawca. Bilety na ten wieczór można zakupić w Restauracji Europejska lub pod numerem telefonu 692 209 357.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.