|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Spotkanie z Markiem Budziszem

Zapraszamy na spotkanie z historykiem i publicystą Markiem Budziszem, ekspertem ds. Rosji i postsowieckiego wchodu. Tematyka będzie jak najbardziej aktualna.„Samotność strategiczna Polski – polityka wobec konfliktu na Ukrainie” – to będzie temat spotkania, które odbędzie się w najbliższy piątek 21 kwietnia o godzinie 17:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Słowackiego 45/47 w Gnieźnie. Wstęp wolny!

Marek Budzisz to historyk i publicysta, ekspert ds. Rosji i postsowieckiego Wschodu. Absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Dyrektor finansowy w prywatnym funduszu inwestycyjnym. W przeszłości pracował w telewizji, radiu oraz dzienniku. Był także doradcą szefa kancelarii premiera oraz ministra finansów w rządzie Jerzego Buzka. Obecnie analityk, regularnie piszący na tematy postsowieckiego Wschodu w swym blogu „Wieści z Rosji” oraz w różnych innych gazetach i portalach internetowych.

Ostatnie wydane przez niego książki to „Samotność strategiczna Polski” oraz „Wszystko jest wojną. Rosyjska kultura strategiczna”. Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książki jego autorstwa.

Organizatorem spotkania jest Wielkopolska Izba Gospodarcza, CKZiU oraz serwis Strategy and Future.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.