|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Wiosenny koncert Chóru Metrum

Zapraszamy na koncert „Pół żartem, pół serio”, który odbędzie się w najbliższy piątek 21 kwietnia w CK eSTeDe. Wstęp wolny.

Chór Mieszany „Metrum”, to jeden z najstarszych gnieźnieńskich chórów, założony 40 lat temu przez grupę pasjonatów,  muzyków i przyjaciół, którzy zapragnęli swoje umiejętności zaprezentować szerszej grupie odbiorców, a jednocześnie zaszczepić wśród społeczności lokalnej ideę śpiewu chóralnego. Chór „Metrum”, zawsze otwarte na nowe trendy muzyczne ewoluowało w ciągu dekad swojej działalności, pozyskując i edukując wciąż nowe pokolenia muzyków, śpiewaków, członków zespołu rozszerzając swój obszar koncertowania nie tylko poza granice Gniezna lecz także poza granice naszego kraju.

Rozpoczynając koncertowo rok jubileuszowy 40-lecia swojej działalności, „Metrum” wystąpi w Centrum Kultury „Scena to dziwna”, w piątek 21 kwietnia o godzinie 19.00. Chór zdecydował się na zatytułowanie swojego koncertu: „Pół żartem, pół serio”, nawiązując do swojego obecnego repertuaru zawierającego zarówno utwory muzyki rozrywkowej, jak i klasycznej. Serdecznie zapraszamy, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.