|  MN  |  Zostaw komentarz

Spotkanie autorskie z Agnieszką Andrzejczak

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Zbliżenia”, w ramach którego rozmawiamy z lokalnymi artystami i animatorami kultury. 26 kwietnia o godzinie 17:00 w Czytelni Biblioteki Głównej będziemy gościć Agnieszkę Andrzejczak.

Agnieszka Andrzejczak – pisarka, dziennikarka. Współpracowała m.in. z magazynami „M jak Mama” oraz „Mam Dziecko”, gdzie publikowała teksty o tematyce ciążowej oraz reportaże z porodów. Trenerka szybkiego czytania i technik pracy mózgu. Prywatnie żona i mama. Jej twórczość dotyka tematów takich jak sens życia, wiara, miłość, nadzieja.

Spotkanie będzie okazją nie tylko do rozmowy, ale również promocji nowej książki ,,Tysiąc metrów nad ziemią”: Dziewiętnastoletnia Marta cierpi na zaburzenia depresyjne. Nie widząc sensu życia, chce popełnić samobójstwo. Po nieudanej próbie trafia do szpitala z diagnozą częściowego sparaliżowania. Dla dziewczyny to wyrok: nie będzie mogła chodzić. Jakby tego było mało, Marta odkrywa bolesną tajemnicę, która rani jej serce. Zaskakujące zakończenie przyniesie nie tylko rozmyślania, ale również prawdziwą radość życia. Partnerem wydarzenia jest Gnieźnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.