|  MN  |  Zostaw komentarz

Wykład o rotmistrzu Witoldzie Pileckim – spotkanie z autorką książek

Zapraszamy na spotkanie z Anną Mandrelą, autorką książek o rtm. Witoldzie Pileckim, które odbędzie się na początku czerwca br.

Gnieźnieński komitet Pamięci zaprasza na wykład o rotmistrzu Witoldzie Pileckim, który odbędzie się 1. czerwca o godzinie 18:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie na ulicy ul. Słowackiego 45/47.

Pasjonującą historię rotmistrza Witolda Pileckiego przybliży nam Pani Anna Mandrela, która jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie filozofii, publicystką oraz autorką książek poruszających tematy religijne i historyczne.

Autorka książek „Kto zdradził Witolda Pileckiego? Nieznane fakty z ostatnich lat życia Rotmistrza” oraz „Duchowość i charakter Witolda Pileckiego – sylwetka ochotnika do Auschwitz”.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.