|  MN  |  Zostaw komentarz

„A niech to Gęś kopnie” już niedługo w Trzemesznie. Nie można tego przegapić!

Teatr Siódmy Dzień, działający przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spektakl „A niech to Gęś kopnie”. To właśnie ta sztuka w wykonaniu młodych aktorów zajęła II miejsce w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Teatralnej MASKA. To już kolejny sukces Teatru Siódmy Dzień w wydarzeniu organizowanym przez Samorządową Szkołę Podstawową im. Polskich Noblistów w Nowym Folwark, w ramach Święta Teatru na Prowincji. Przegląd ten służy wymianie doświadczeń zespołów teatralnych z różnych środowisk wiejskich i miejskich. W ramach przeglądu odbywają się konkursy teatralne oraz konkursy recytatorskie.

Teatr Siódmy Dzień zdobył drugą nagrodę w kategorii klas IV-VI. Zespół wystąpił ze spektaklem „A niech to Gęś kopnie” w składzie: Maja Tarłowska, Jan Tarłowski, Maksymilian Cieślicki, Magdalena van Brenk, Julia Dziel, Amelia Ostrowska, Paweł Rynarzewski, Damian Lis, Nikodem Tomaczak, Maryna Tarłowska, Hanna Walczak, Hanna Majewska, Antonina Joszcz,  Paula Kraska, Lena Kuchta. Sztukę wyreżyserowała Jolanta Sroczyńska-Pietz, założycielka szkolnego teatru,  przy współpracy Magdaleny Tarłowskiej.

Spektakl odbędzie się 30 maja o g. 17.00 w auli SP nr 1 w Trzemesznie. Wystąpi także szkolny chór. W trakcie wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka na stypendia Fundacji Świętego Mikołaja. Zapraszamy.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.