|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

„przedSMAKi lata” zagoszczą przed Starostwem

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, po raz kolejny zaprasza mieszkańców na kiermasz produktów rolno-ogrodniczych, oferowanych bezpośrednio od lokalnych producentów. Na stoiskach umiejscowionych tym razem przed budynkiem Starostwa Powiatowego przy ul. Papieża Jana Pawła II, królować będą miody z tegorocznych zbiorów, świeże warzywa i owoce, produkty mleczne oraz oczywiście najsłodsze o tej porze roku truskawki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty rodzimych producentów. Kiermasz odbędzie się w dniach 15-16 czerwca w godzinach 10.00 – 16.00.

To kolejne z cyklu przedsięwzięć Powiatu Gnieźnieńskiego, realizowanych w celu wspierania sprzedaży bezpośredniej lokalnych produktów. Wśród nich wymienić należy również organizowane cyklicznie świąteczne targi wiejskie oraz targi rolno-ogrodnicze.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.