|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Jazzowy duet wybrzmi w odnowionej sali MOK-u

Już za kilka dni odbędzie się koncert w wykonaniu artystów dobrze znanych miłośnikom jazzowych brzmień. Bogdan Hołownia oraz Paweł Pańta zagoszczą tym razem w Miejskim Ośrodku Kultury.

Na muzyczny początek 70. sezonu kulturalnego MOK-u – 70. koncert organizowany przez Agencję Artystyczną JazzGra. To już ponad dwie dekady, odkąd ta ostatnia uzupełnia kalendarz muzyczny Gniezna różnymi wydarzeniami, na których goszczą najróżniejsi muzycy. Nie inaczej będzie i tym razem.

Już w piątek 20 października odbędzie się koncert jazzowego duetu – Bogdana Hołowni i Pawła Pańty.
– Przed nami rzecz niesamowita – dżentelmeni, Hołownia i Pańta, którzy potrafią zrobić naprawdę wiele. Będzie to koncert uwrażliwiony, ciepły, sympatyczny – przekazał Krzysztof Gronikowski z Agencji Artystycznej JazzGra.

W trakcie koncertu pt. „100 lat polskiej piosenki” usłyszymy utwory utrzymane w klimacie m.in. Mariana Hemara, Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza, Jeremiego Przybory, Jerzego Wasowskiego czy Włodzimierza Nahornego.

Występ duetu odbędzie się w piątek 20 października o godzinie 20 w MOK-u. Bilety na koncert można nabyć w sklepie Alsen przy ul. Wyszyńskiego 13 oraz przed koncertem w cenie 40 zł normalny i 30 zł ulgowy (studenci, młodzież szkolna).

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.