|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

„Metrum” zaprasza na koncert z okazji 40-lecia swojego istnienia

Chór „Metrum”, który od czterech dekad reprezentuje nasz region na różnych wydarzeniach kulturalnych, będzie obchodził 40-lecie swojej działalności.

Ten utytułowany, gnieźnieński chór wystąpi 25 listopada o godzinie 18.00 w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie. Uroczystość będzie zwieńczeniem całego roku obchodów jubileuszowych, podczas którego chór koncertował w Budapeszcie i Estergom na Węgrzech, w Gnieźnie, Kłecku i Poznaniu.

– „Metrum”, obecnie pod kierownictwem artystycznym Barbary Krenz, przygotował repertuar rozrywkowy i zaskoczy publiczność nowymi utworami, które będą miały premierę na deskach Teatru Fredry – zapowiadają organizatorzy.

Przez te 40 lat szeregi chóru zasilało wiele osób – jedni byli w nim krótko, inni zostawali na bardzo długo lub są do dzisiaj. Koncert Jubileuszowy będzie okazją do wspólnego podsumowania dokonań, a podczas niego nie zabraknie wspomnień wspólnych chwil i zdjęć z lat działalności artystycznej.

Bilety na wydarzenie w cenie 20 zł dostępne są w sekretariacie Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.