|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Mikołajkowy koncert Akustycznej Radiostacji

Agencja Artystyczna Jazz Gra zaprasza w najbliższą sobotę na koncert, podczas którego na scenie zaprezentują się artyści znani gnieźnianom – wraz z gośćmi. 

To ostatni koncert, organizowany w tym roku przez Jazz Grę i Jazz Club Amok. Na scenie w auli „Medyka” przy ul. Mieszka I wystąpi Akustyczna Radiostacja, czyli: Natalia Braciszewska (wokal, klawisze) oraz Aleksander Schmidt (wokal, gitara akustyczna), a także zaproszeni goście w osobach: Jakub Kotowski (skrzypce) oraz Szymon Brzeziński (gitara basowa).

– Tym razem będziemy promować lokalnych, wspaniałych twórców – Akustyczną Radiostację z gośćmi ze wspaniałym, melancholijnym, ale też i w mistycznym programie mikołajkowym, ale nie tylko. Będą utwory świąteczne, oprócz tego także balladowe z różnych nurtów – od swingu, poprzez bossa novę po ballady softrockowe. Myślę, że będzie przyjemnie, a wieczór będzie „od lat 5 do 95” – mówił Krzysztof Gronikowski z Agencji Artystycznej Jazz Gra.

Muzycy wystąpią w „Medyku” w sobotę 9 grudnia o godzinie 20 – bilety w cenie 40 złotych (młodzież szkolna i studenci 30 zł) są do nabycia w sklepie Mini Max Alsen przy ul. Wyszyńskiego 13 w Gnieźnie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.