|  MN  |  Zostaw komentarz

„Labirynt” wraca do Starego Ratusza

MOK ponownie zaprasza mieszkańców i turystów do udziału w nietypowym zwiedzaniu zakamarków Starego Ratusza, który odbędzie się 21 stycznia, o g. 12.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Stary Ratusz w Gnieźnie pełnił przez niemal 200 lat bardzo wiele funkcji i choć obecnie to głównie działalność kulturalna oraz funkcjonowanie miejskich wydziałów – to w budynku można znaleźć wiele ciekawych zakamarków świadczących o historii tego miejsca.

21 stycznia wszyscy, którzy zdecydują się pojawić w Ratuszu będą mogli wziąć udział w zwiedzaniu z elementami grywalizacji i interaktywności – odwiedzić Historyczny Gabinet Prezydenta czy odlać gipsową podobiznę jednego z koronowanych w Gnieźnie królów . Zaproszenie kierowane jest do wszystkich bez ograniczenia wiekowego.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.