|  MN  |  Zostaw komentarz

„Gnieźnieńskie talenty z muzycznej” w Miejskim Ośrodku Kultury

To już nie pierwsza współpraca Miejskiego Ośrodka Kultury i Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych – tym razem w Sali Widowiskowej przy ulicy Łubieńskiego 11 – uczniowie zaprezentują swoje talenty w ramach Koncertu Noworocznego, 23 stycznia, o g. 17.00.

W koncercie wezmą udział uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia. Zaprezentują się zespoły instrumentalne, zarówno smyczkowe jak i dęte oraz pianiści. Dodatkowo, na scenie będzie można zobaczyć wywodzący się z gnieźnieńskiej Szkoły Muzycznej, chór „Szpaki”.

Uczestnicy koncertu mogą liczyć na muzykę rozrywkową różnych gatunków, od Straussa po muzykę filmową. Opiekunami poszczególnych zespołów są nauczyciele ZPSM w Gnieźnie: Agata Musioł, Klaudiusz Gładych, Paweł Sławiński oraz Paulina Kuczyńska-Siwka.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.