|  MN (opr)  |  1 komentarz

Wernisaż wystawy fotograficznej Katarzyny Dzionek: „Moi PSIjaciele”

Zapraszamy wszystkich miłośników czworonożnych PSIjaciół (i nie tylko) w najbliższy piątek do biblioteki przy ul. Staszica 12a. To będzie prawdziwie psi wieczór – fotografie swoich zwierzaków zaprezentuje fotografka Katarzyna Dzionek. Mile widziani będą również psi widzowie.

Katarzyna Dzionek swoją przygodę z fotografią zaczęła 10 lat temu. Próbowała swoich sił uwieczniając na zdjęciach mieszkające z nią psy. Fotografowała je na spacerach, w ogrodzie, na wystawach psów rasowych. Z czasem zainteresowały ją również krajobrazy i rośliny. Organizuje też sesje zdjęciowe ludzi. Ukończyła szkołę fotografii, a obecnie cały czas doskonali swój warsztat. Zdobyła wyróżnienie w konkursie fotograficznym “W Centrum Fotografii – Nasze Zawody w Obiektywie”, którym Organizatorem był Zarząd Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Poznaniu. Jak sama mówi – fotografia to jej pasja i sposób na spędzenie wolnego czasu.

Wystawa odbędzie się w piątek 16 lutego o godzinie 17 w siedzibie Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna przy ul. Staszica – zapraszamy, wstęp wolny.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cozamiasto
Cozamiasto
13/02/2024 21:45

Z tych Dzionków?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.