|  MN (opr)  |  1 komentarz

Monika Kuszyńska wystąpi w MOK-u

zdjęcie nadesłane

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie serdecznie zaprasza na kolejny koncert, który odbędzie się w marcu.

W niedzielę 10 marca, o godzinie 17.00 w MOK-u wystąpi była wokalistka zespołu Varius Manx. Bilety w cenie 30 zł są już dostępne na platformie kupbilecik.

Monika Kuszyńska kojarzona przede wszystkim z występów w zespole Variux Manx to jednak przede wszystkim autorka tekstów i piosenkarka, w 2001 roku została wokalistką zespołu Varius Manx, pierwszy wydany wspólnie z zespołem album stał się brylantową płytą. Do największych hitów artystki wykonywanych z zespołem należą utwory takie jak: “Maj”, “Bezimienna” czy “Moje Eldorado”

Tragiczny wypadek samochodowy na chwilę przerwał rozwój błyskotliwej kariery wokalistki – po kilku latach intensywnej rehabilitacji wokalista wraca do swojej pasji – a więc śpiewania. Dzięki temu dziś mamy okazję słuchać takich utworów jak “Nowa rodzę się”, który Kuszyńska wykonuje razem z Beatą Bednarz, czy piosenki z debiutanckiej, solowej płyty “Ocalona”.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hubert
Hubert
14/02/2024 20:18

Zdróweczka pani Moniko,bardzo lubię słuchać pani śpiewu ,pozdrawiam serdecznie ❤️© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.