|  MN  |  Zostaw komentarz

Zbliżenia: spotkanie z Wojciechem Jałoszyńskim

Na najbliższym spotkaniu z cyklu “Zbliżenia” Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna będzie gościć w Czytelni Biblioteki Głównej Wojciecha Jałoszyńskiego. Spotkanie odbędzie się wokół debiutanckiego tomiku “Z mroków do światłości”.

Wojciech T. Jałoszyński, wychowany w Miłosławiu, a z miłości i wyboru gnieźnianin. Pedagog, na co dzień pracuje jako psychoterapeuta z osobami uzależnionymi oraz ich rodzinami i nie tylko. Jest przekonany o budującej mocy słowa pisanego oraz sile, miłości, prostoty, pokory płynących ze spotkania z drugim człowiekiem. Bibliofil i jak sam siebie określa “Wolny człowiek Nikt”. Prywatnie mąż i ojciec. Tomik “Z mroków do światłości” to jego poetycki debiut. W 2013 roku wydał “Jest nadzieja, więc warto żyć”, oraz jest autorem “Mojej czerwonej książeczki. Manifestu byłego prawaka” (2023 r.) wydanego internetowo w formie ebooka.

Spotkanie odbędzie się w piątek 1 marca o godzinie 18:00. w czytelni przy ul. Mieszka I. Wstęp wolny.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.