|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

„Psie piękności” na wystawie fotografii

W piątkowe popołudnie w siedzibie Biblioteki Publicznej przy ul. Staszica otwarta została wystawa fotografii autorstwa Katarzyny Dzionek.

Różne elementy natury prezentowane były na dotychczasowych wernisażach zdjęć, które pojawiały się w gnieźnieńskiej książnicy, ale żadna nie dotyczyła tylko psów. A tymczasem Katarzyna Dzionek, która fotografią zajmuje się od 10 lat, postanowiła w końcu zaprezentować swój dorobek z udziałem również swoich modeli – posiadanych przez nią psiaków.

Jak przyznała autorka, nie są one zbyt cierpliwymi modelami. Toteż każde ze zdjęć, zwłaszcza w ruchu, to  w pewnym sensie jakaś doza szczęścia do uchwycenia chwili w momencie, kiedy czworonóg akurat się czymś zainteresował i zamarł w bezruchu. W otoczeniu domu, na spacerze, w polu, lesie itp.

Na wystawie pojawili się nie tylko bliscy i znajomi autorki, ale także miłośnicy czworonogów oraz one same, które dodatkowo urozmaiciły wernisaż swoją obecnością. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.