|  MN  |  Zostaw komentarz

Odważne Kobiety – konferencja w MOK-u

Miejski Ośrodek Kultury wraz z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Odważne Kobiety zapraszają na V konferencję Odważne Kobiety „opowiem Ci moją historię”.

Konferencja dedykowana jest dzielnym, niezależnym i wrażliwym kobietom, a także tym, które zmagały się lub nadal zmagają z różnymi formami przemocy, dyskryminacji lub niesprawiedliwości. Zaproszenie kierowane jest do kobiet niezależnie od wieku, pochodzenia czy doświadczenia życiowego. Celem wydarzenia jest budowanie wspólnoty, dostarczanie inspiracji oraz zachęcanie do odwagi i aktywności.

Na V jubileuszowej edycji konferencji Odważne Kobiety „opowiem Ci moją historię” poruszone zostaną tematy związane z dyskryminacją kobiet, przemocą psychiczną i instytucjonalną, aspektami bycia kobietą sukcesu, jak postępować, aby nie być tą winną, jak zamienić strach w odwagę i lęk w miłość, a także wiele innych istotnych kwestii.

Prelegentki konferencji to kobiety mieszkające w różnych państwach Europy, które wspierają kobiety. Wśród nich znajdują się Ilona Adamska z Europejskiego Klubu Kobiet, Mecenas Grzegorz Walków, Krystyna Auer z fundacji Global Family, pisarka Aneta Wybieralska, Anna Buchacz z fundacji Pani Ani i inni. Poprzednie edycje konferencji miały miejsce we Włoszech, na Słowacji i w Kielcach, przy współpracy z Samorządem Województwa Świętokrzyskiego.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 3 marca, o godzinie 14.30. Aby móc uczestniczyć w konferencji, należy się zarejestrować na stronie https://odwaznekobiety.com/rejestracja-na-udzial-w-konferencji-odwazne-kobiety-w-dniu-3-marca/.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.