|  MN  |  Zostaw komentarz

Łydka Grubasa – koncert w Europejskiej

W najbliższy piątek w Restauracji Europejska odbędzie się koncert zespołu Łydka Grubasa. Bilety są jeszcze dostępne.

W piątek 8 marca o godzinie 20 Restauracja Europejska wybrzmi mocnymi brzmieniami w wykonaniu rockowego zespołu Łydka Grubasa wraz z WhoIsWho. Pierwszy z zespołów promuje w ten sposób swoją najnowszą płytę „ĘĆ”.

– Ktoś kiedyś powiedział, że prawdziwe miejsce muzyki rockowej jest w klubach, jak najbliżej Ludzi. I o to chodzi w tej trasie! Chcemy być jak najbliżej Was i chcemy pograć jak najszczerszego rocka! Odwiedzimy miejsca gdzie będziemy po raz pierwszy – każdy z Was zasługuje na koncert jak najbliżej domu. Pogramy nową płytę, pogramy hiciory, sięgniemy też po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I… pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał! – informują artyści. Wstęp do lokalu od godziny 19 – start koncertu o godzinie 20.

Bilety:
KupBilecik: https://bkb.pl/116368-d33e8
eBilet: https://sklep.ebilet.pl/277252852059996254
Biletyna: https://bilety.io/wJZHe
GoOut: https://goout.net/…/lydka-grubasa+support-who-is-who/saew/

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.