|  MN  |  Zostaw komentarz

Rodzinne kapsuły czasu w Domu Powstańca Wielkopolskiego

Zapraszamy na rodzinny warsztat, poświęcony przygotowywaniu kapsuły czasu. Z czym to się wiąże i ile może być w tym zabawy? Warto się przekonać.

Dom Powstańca Wielkopolskiego to sala pamięci, w której opowiadana jest historia uczestników i uczestniczek Powstania Wielkopolskiego – wszystko to za pomocą wystawy, multimediów i sporej ilości pamiątek. Tym razem MOK zaprasza do sali pamięci na rodzinny warsztat, który odbędzie się 17 marca, o godz. 11.00.

A kto będzie pamiętał o tych, którzy tu przychodzą, zwiedzają lub biorą udział w zajęciach? Tym razem uczestnicy zostaną uwiecznieni, a potem zaproszeni do stworzenia rodzinnych kapsuł czasu!

Co konkretnie będzie się działo? Każda rodzina wykona własną kapsułę czyli pojemnik, w którym umieszczone różne przedmioty bądź informacje dla przyszłych pokoleń i badaczy. W  kapsule na  pewno znajdą się informacje i przedmioty sprowokowane zabawami i ćwiczeniami, które zaproponujemy. Uczestnicy sami też o sobie napiszą i siebie narysują.

Co dalej stanie się z kapsułą czasu? Gdzie zostanie umieszczona lub zakopana? To już tajemnica samych uczestników.

Zaproszenie jest kierowane do dzieci od 6 lat z opiekunami. Zachęcamy do przyniesienia drobnej pamiątki, fotografii lub innego osobistego przedmiotu. Wstęp wolny.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.