|  MN  |  Zostaw komentarz

Konkurs wokalny „Stawiamy na talent”

Śpiewamy wszyscy (choć nie wszyscy się do tego przyznajemy) jedni w czterech ścianach, inni na scenach, estradach i stadionach. Wielu z nas marzy o karierze związanej z muzyką właśnie – wszystkie dzieci i młodzież z takimi aspiracjami Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie wokalnym “Stawiamy na talent”.

W zeszłym roku ilość zgłoszeń była tak duża. cały dzień odbywały się przesłuchania – organizatorzy mają więc nadzieję, że w tym roku będzie podobnie!  Konkurs przeznaczony jest dla solistów. Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie i zaprezentowanie dowolnej piosenki, zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do sekretariatu MOK, lub przesłanie na adres e-mail: stawiamynatalent@mok.gniezno.pl w nieprzekraczalnym terminie do 8.04.2024.

Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe:

  • Kategoria I – wiek od 7 do 10;
  • Kategoria II – wiek od 11 do 14;
  • Kategoria III – wiek od 15 do 18;

Finał odbędzie się już 13.04.2024, o g. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury, kiedy to jury powołane przez MOK zadecyduje, kto wygra w poszczególnych kategoriach. Na zwycięzców czekają nagrody.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.