|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Jazzowy koncert – na scenie AKKC

Agencja Artystyczna JazzGra i Jazz Club Amok zapraszają na koncert kwintetu AKKC, który odbędzie się w najbliższy piątek.

Już niebawem przed gnieźnieńską publicznością wystąpi ciekawy kwintet – AKKC. To młodzi jazzmani, którzy zagrają autorskie kompozycje i aranżacje, łączące tradycyjny jazz z nowoczesnymi brzmieniami.

– To ciekawi, młodzi muzycy, którzy zagrają niesamowitą kolekcję utworów – będą to mocne riffy i doskonała melodyka oraz improwizacja jazzowa. Wszystko będzie bardzo pięknie zawarte i pięknie podane – zapowiada Krzysztof Gronikowski z Jazz Gry.

Artyści wystąpią w piątek 24  maja w sali widowiskowej MOK-u przy ul. Łubieńskiego o godzinie 20. Mimo trudności po poniedziałkowej ulewie – wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem. Bilety można nabyć kupić w sklepie ALSEN, ul. Wyszyńskiego 13 w Gnieźnie lub przed koncertem w cenie: 40zł / 30zł (ulgowy – studenci, młodzież szkolna).

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.