|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Mikołaj Szymkowiak z nagrodą Grand Press Photo

Mikołaj Szymkowiak otrzymuje nagrodę podczas gali / kadr z nagrania

Uczeń gnieźnieńskiej szkoły, prywatnie mieszkaniec Czerniejewa, został nagrodzony w najbardziej prestiżowym polskim konkursie fotograficznym.

Kilka dni temu informowaliśmy o nominowanych, a wczoraj odbyła się gala Grand Press Photo. W jej trakcie pierwszą nagrodę za serię zdjęć, przedstawiających pracę gnieźnieńskiego schroniska dla zwierząt, otrzymał Mikołaj Szymkowiak. Jego fotografie ujęły jury, które doceniło przekaz, w tym trud pracy przy czworonogach oraz te ostatnie – nierzadko schorowane, wymagające pomocy po tym, jak potraktował je los lub inni ludzie.

– Ten reportaż kosztował mnie wiele emocji – przyznał po wręczeniu nagrody Mikołaj Szymkowiak i dalej dodał: Reportaż chciałbym zadedykować schronisku dla zwierząt w Gnieźnie. Wszystkim pracownikom, wolontariuszom oraz podopiecznym – mówił w trakcie Mikołaj Szymkowiak, dziękując również swojej dziewczynie Hani i nauczycielowi z Technikum TEB Waldemarowi Stube, któremu zawdzięcza rozwój swojej pasji.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.