|  Rafał Wichniewicz  |  4 komentarze

Teatralna parada przeszła ulicami centrum

Głośna i taneczna była inauguracja Frajdowiska Teatralnego, a więc organizowanego Przeglądu Teatrów Plenerowych dla Dzieci.

To nowa inicjatywa Teatru im. A. Fredry, który został rozplanowany na cały czerwiec (program poniżej). W jego ramach przewidziane są występy skierowane do najmłodszych, stworzone w połączeniu z zabawą i rozrywką. W grę wchodzić będą działania aktorskie, ale także zaangażowane, a każdy ma szanse z tego skorzystać.

Inauguracją Frajdowiska Teatralnego była Parada Radości, która w sobotnie południe wyruszyła sprzed tej instytucji i przeszła Kareją w kierunku Rynku, po drodze wzbudzając spore zainteresowanie przechodniów i mieszkańców, którzy z zaciekawieniem przyglądali się jej z chodników i okien kamienic. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Antoni ZYGMUNT
Marek Antoni ZYGMUNT
02/06/2024 07:45

Olbrzymie zainteresowanie wśród mieszkańców !?

Jasiu
Jasiu
01/06/2024 22:04

Na siłę ktoś te szopkę odstawił szkoda pieniędzy publicznych

Ola
Ola
01/06/2024 19:15

Straszne stwory. Moje dzieci się tego bały. Naszych najmłodszych powinno się wychowywać do piękna, a nie do takiej szkarady. Teatrze, wstyd!

Roy
Roy
03/06/2024 14:25
Odpowiedź  Ola

A czego ty sie spodziewasz po tym teatrze, ktory zapomnial do czego sluzy spoleczenstwu i betonuje nasze miasto?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.