|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Festyn nauki z okazji 1. rocznicy otwarcia Stolicy eXperymentu

W najbliższy piątek i sobotę w Stolicy eXperymentu, znajdującej się u zbiegu ul. Słowackiego i Roosevelta, odbędzie się naukowy festyn w ramach którego zaplanowano sporo atrakcji.

Kto jeszcze nie był – jest okazja, by poznać. A kto już odwiedził – by zrobił to ponownie. Tym bardziej, że w najbliższy piątek i sobotę Centrum Nauki Stolica eXperymentu ma naprawdę sporo do zaoferowania i to wszystko z okazji 1. rocznicy otwarcia tej instytucji, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem właśnie do zdobywania wiedzy poprzez praktykę i zabawę. 

Wydarzenie zostały zaplanowane na dwa dni i skierowane jest zarówno do osób indywidualnych (w tym rodzin z dziećmi), jak i grup zorganizowanych (tu należy się wcześniej zapisać).

Wydarzenie odbywać się będzie w piątek 14 czerwca 2024 r. w godzinach od 11.00 do 15.00 oraz w sobotę 15 czerwca 2024 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 przy ul. Słowackiego 45/47 (teren CKZiU). Pełen program wydarzenia dostępny jest poniżej oraz na stronie www.stolicaexperymentu.edu.pl 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.