|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Konkursowa wystawa fotografii w Bibliotece przy Staszica

W bibliotece przy ul. Staszica 12a można oglądać wystawę zdjęć laureatów XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii „Portret”, organizowanego przez Bibliotekę Publiczną i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance. Uroczysty wernisaż miał miejsce 1 grudnia 2023 w Trzciance, a dzięki uprzejmości organizatorów mamy teraz możliwość pokazać ją w Gnieźnie.

Wśród wielu powodów, dla których warto zajrzeć na wystawę do biblioteki na Staszica, dwa są szczególnie ważne. Jedną z wyróżnionych w konkursie osób jest Gnieźnianin, Sebastian Uciński, i również zdjęcie jego autorstwa zawisło w galerii. Przede wszystkim zaś warto wybrać się do nas, ponieważ zdjęcia wszystkich Autorów są na bardzo wysokim poziomie artystycznym i estetycznym, ukazujące bardzo szerokie podejście do tematu, a ich wrażliwość i umiejętności potrafią uchwycić niepowtarzalne chwile.
Na konkurs wpłynęło 2240 fotografii 332 autorów. Jury ostatecznie wyłoniło 69 prac 64 autorów.
Wystawę będzie można oglądać do końca miesiąca.

Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.