|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

VII edycja Weekendu na Szlaku Piastowskim zainaugurowana

W sobotę 22 czerwca na Małym Skansenie w Dziekanowicach rozpoczął się Weekend na Szlaku Piastowskim, który będzie trwał do 7 września i zakończy się w Brześciu Kujawskim.

W międzyczasie przez całe wakacje w różnych punktach szlaków odbywać się będą tematyczne wydarzenia. Śledzić je można na stronie weekend.szlakpiastowski.pl oraz w aplikacji mTurysta.
Organizatorzy mają nadzieję, że uczestnikom inauguracji wydarzenia przypadła do gustu strawa piastowska, której można było spróbować podczas wydarzenia w Dziekanowicach.

Podczas sobotniego wydarzenia na uczestników czekała strefa zabaw i animacji, warsztaty kulinarne, gotowanie na żywo, występ zespołu muzyki dawnej, zwiedzenie z przewodnikiem, spotkanie z Kajko i Kokoszem oraz prezentacja obiektów Szlaku Piastowskiego.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.