|  MN  |  Zostaw komentarz

Objazdowy dom kultury rusza w miasto

Z początkiem lata wraca kolejna z inicjatyw, ciepło przyjęta szczególnie przez najmłodszych mieszkańców Gniezna – a więc spotkania w ramach Objazdowego Domu Kultury! W co drugi wakacyjny wtorek instruktorów MOK będzie można spotkać na placach zabaw, skwerach i parkach w Gnieźnie.

To moment, w którym kultura dociera do wszystkich dzielnic Gniezna, by animować i rozwijać. Każdy ze wspomnianych wtorków to prawdziwa uczta teatralna dla najmłodszych mieszkańców. Realizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie przy wsparciu finansowym Miasta Gniezna. Sponsorem wydarzeń jest MPK Sp. z o.o.

2.07 | g. 17.00 | Dolina Pojednania

2 lipca o godzinie 17:00 dwie zabawne ryby Plum i Bul wraz z Teatrem Kulturka i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Gnieźnie zabiorą nas z Doliny Pojednania w podroż do wnętrza naszej planety – życiodajnej Ziemi. Powiedzą nam jak o nią dbać, aby służyła nam jeszcze przez długie lata i dlaczego tak ważne są między innymi pszczoły, segregacja śmieci oraz troska o czystość wody. O klimat trzeba dbać! A ten panujący podczas przedstawienia zachwyci zarówno najmłodszych uczestników, jak i ich opiekunów.

16.07 | g. 17.00 | ul. Gombrowicza

16 lipca przy ul. Gombrowicza  słońce zaświeci szczególnie jasno. To właśnie tam, o godzinie 17:00 Miejski Ośrodek Kultury we współpracy z poznańską Kulturką przygotuje dla Was spektakl „Polinezja – podróż na rajską wyspę”. Nie zabraknie wspólnego tańca, wyspiarskich historii,  kolorów oraz oczywiście uśmiechu na twarzach wszystkich uczestników. Jeśli wyjazdy macie zaplanowane w innym terminie – koniecznie przyjdźcie wprowadzić się w wakacyjny klimat i bawcie się razem z nami.

30.07 | g. 17.00 | Park Trzech Kultur

30 lipca, godzina 17:00 zapiszcie koniecznie tę datę! Na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie Park Trzech Kultur opanuje sam Aleksander Fredro i postacie z jego bajek. Wszyscy razem wyjdą z książkowych stron aby znaleźć prezent i uratować przyjęcie urodzinowe autora. Dzięki pomocy Kulturki odwiedzi nas Paweł i Gaweł, Małpa oraz Krokodyl. Jesteście ciekawi co z tego wyjdzie?

Kolejne spektakle w sierpniu: 13 i 27.08.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.