|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wizje natury – wystawa fotografii

Wizje natury

Szaleńczy pęd codzienności nie zawsze pozwala się nam zatrzymać i spojrzeć na piękno przyrody. Na szczęście są Artyści, którzy potrafią takie niezwykłe miejsca i momenty utrwalić w kadrze. Zapraszamy zatem do Czytelni na piętrze w I LO na wyjątkową wystawę fotografii przyrodniczej, zorganizowanej z okazji 25-lecia Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Ekspozycja składa się z 60 prac 60 autorów ukazujących piękno polskiej natury. Związek Polskich Fotografów Przyrody zrzesza miłośników przyrody i fotografii z tej dziedziny. Promuje fotografię przyrodniczą, popularyzuje wiedzę ekologiczną, współuczestniczy w ochronie środowiska oraz propaguje zasady etyczne, towarzyszące fotografowaniu fauny i flory.

Ponadto zaprezentowane prace mają na celu szerzenie empatii w stosunku do natury, by ludzka wrażliwość nie była obojętna na ochronę przyrody, a szacunek do niej stał się elementem naszej tożsamości.

Wernisaż odbędzie się w piątek 25 listopada o godzinie 18 w Czytelni na Piętrze I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Kostrzewskiego

Wystawa czynna w każdy piątek do 16 grudnia od 15.00 do 18.00 dostępna jest także:
– w biurze Organizacji Turystycznej Szlak Piastowski w Gnieźnie
– Centrum Kultury w Witkowie

#Tagi

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.