|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Koncert Kasi Kowalskiej już w niedzielę

Kasia Kowalska
Źródło: biletyna.pl

Jeszcze kilka biletów pozostało na wyjątkowy koncert jubileuszowy z cyklu MTV Unplugged, który stał się inspiracją dla akustycznej trasy Kasi Kowalskiej.
Artystka podsumowuje w ten sposób 25 lat swojej twórczości. Jak zapowiadają organizatorzy, to niezapomniane hity w nowych, akustycznych aranżacjach. Kasia Kowalska dla osób wychowanych na muzyce lat 90. jest prawdziwą ikoną. Jej utwory wyróżnia nie tylko wspaniały głos, ale również niebanalne kompozycje. Fani twierdzą, że dziś takiej muzyki już się nie nagrywa. Tym bardziej powinna ich ucieszyć akustyczna trasa Kasi, która powraca do dawnych hitów w nowej odsłonie.

Jakie atrakcje przygotowała do nowej trasy – MTV Unplugged? Z pewnością usłyszmy „Antidotum”, „Pieprz i sól” i inne hity! Nowa trasa nadaje świeżą jakość kultowym przebojom, a jednocześnie wydobywa z nich to, co fani pokochali najbardziej – autentyczny przekaz na wysokim, artystycznym poziomie.
Kasia Kowalska – jedna z najczęściej nagradzanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Zdobywczyni Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponadmilionowym nakładzie.

Koncert odbędzie się już w tę niedzielę, 27 listopada br. o godzinie 18 w auli I Liceum Ogólnokształcącego. Zostało jeszcze kilkanaście biletów, dostępnych w serwisie ebilet.pl

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.