|  MN (opr)  |  1 komentarz

Wystawa LEGO w eSTeDe

Klocki lego wystawa
Zdjęcie nadesłane

Przedświąteczny czas sprawia, że czujemy się znowu dziećmi. Centrum Kultury „Scena to dziwna” dokłada do tego nastroju swoją cegiełkę… tzn. klocki!

Wraca lubiana przez Małych i Dużych wystawa klocków LEGO. Otwarta zostanie w czwartek, 15 grudnia 2022 roku o godzinie 17.00.

Jak wyglądać będzie tegoroczna wyprawa po wystawie? – Zaczniemy od wizyty w Parku Jurajskim, przejdziemy przez świat magii Harrego Pottera, by wzbić się ponad ziemię i eksplorować kosmos z bohaterami Gwiezdnych Wojen. W międzyczasie napijemy się ciepłej herbaty w Lego City i porozmawiamy z postaciami Hobbita. A temu wszystkiemu przyglądać się będą Looney Toons i Mapety –informuje CK eSTeDe. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przemek
Przemek
13/12/2022 13:17

ktoś wie do kiedy jest wystawa?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.