|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Świąteczne promocje na basenie

Źródło: GOSiR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z ulg, przygotowanych przy okazji nadchodzących świątecznych dni.

W dniach 23 – 31 grudnia br. GOSiR przygotował na basenie promocyjne, świąteczne wejścia na basen dla dzieci, młodzieży uczącej się, studentów i osób niepełnosprawnych – 9 zł. Dla grup zorganizowanych – dzieci wejście za 10 zł, a dorośli za 12 zł, opiekun na 15-osobową wejście gratis. Uwaga – promocja dotyczy godzinnego pobytu na basenie. Przedłużenie według obowiązującego cennika.

24 grudnia basen będzie czynny od godziny 7 do 14, a dzieci i młodzież do 16 roku życia będą mogli otrzymać w prezencie 1 bilet gratis.

Basen będzie nieczynny 25 grudnia, a 26 grudnia zostanie otwarty w godzinach od 11 do 19 (ostatnie wejście o g. 18).

31 grudnia basen będzie czynny w godzinach od 7 do 14 – tego dnia bilety bez dopłat. 1 stycznia 2023 roku basen będzie zamknięty.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bart
Bart
27/12/2022 18:43

Gronkowiec Gratis!!!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.