|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Rowerowe światełko do nieba z WOŚP

Rowerowy Rajd, który zakończy się wspólnym Światełkiem do nieba, to pierwsza z inicjatyw „na kole”, w które organizatorzy mają nadzieję spędzić wspólnie z cyklistami.

W ostatnią niedzielę stycznia w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbędzie się krótki rowerowy rajd ulicami miasta.

– Kształt trasy, jaką pokonamy 29 stycznia, nawiązuje do kształtu serca. Niebawem przedstawimy, jak będzie dokładnie wyglądać. Ruszymy spod Starego Ratusza (ul. Chrobrego) o 19:00 w dniu finału.
Uczestnicy rajdu zobowiązani są poruszać się w kaskach i ze sprawnym oświetleniem. Co do oświetlenia, proponujemy żeby było go naprawdę duuuuużo – informują organizatorzy.

To jedna z wielu inicjatyw nie tyle, co WOŚP, ale rowerowych zaplanowanych w tym roku na terenie Gniezna. Kolejne zapowiadane są w następnych miesiącach.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.