|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Akademia Talentów – Atleta Gniezno prosi o głosy

Klub Sportowy Atleta bierze udział w konkursie, którego główną nagrodą jest 10 tys. złotych na organizację olimpiady dla dzieci. Potrzebne są jeszcze głosy.

KS Atleta Gniezno ma duże szanse na zwycięstwo, bo dzięki mobilizacji rodziców jest obecnie na pierwszym miejscu. Jednak głosowanie trwa do niedzieli i wszystko może się zdarzyć. Otrzymane wsparcie ma zostać przeznaczone na organizację imprezy „Z Bieżni na Olimpiadę” – wielobojowej imprezy sportowej dla najmłodszych, na której zawodnicy mogą poczuć się jak prawdziwi olimpijczycy.

– W każdej konkurencji wśród biorących udział można zauważyć zapał oraz duch rywalizacji. Na wszystkich uczestników czeka piękny medal pamiątkowy. Wszystko odbywa się na małym ale pięknym i przystosowanym obiekcie sportowym z piękną nawierzchnią lekkoatletyczną o długości 200m na 5 torach biegowych oraz skocznią w dal i wzwyż. W tle na trybunie odbywa się też piknik sportowy dla rodzin i kibiców – opisują wydarzenie organizatorzy.

Głosować można pod linkiem: https://akademiatalentow.enea.pl/glosowanie/1624

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.