|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Zawodnicy Akademii Sportu powołani do kadr

Zdjęcie nadesłane

Młodzi zawodnicy Akademii Sportu Jakuba Czaprowicza i jednocześnie tegoroczni stypendyści, zostali powołani – 5 zawodników do kadry Wielkopolski i 2 zawodniczki do kadry Polski.

Oprócz wyróżnionych powołani zostali również inni zawodnicy. W sumie od 4 do 11 lutego na zgrupowaniu najlepszych pięściarek i pięściarzy z okręgu będą przybywać: Nicola Litwin, Amelia Urban, Kacper Fabisiak, Marcin Sikora, Xavier Bujak. Ponadto klubowy Trener Czaprowicz kolejny rok z rzędu jest jednym z czwórki szkoleniowców wspomnianej Kadry której koordynatorem jest Marek Szymański (Sporty Walki Rawicz).

Kolejne duże wyróżnienie dla Nicoli Litwin oraz Amelii Urban – zostały one powołane do Kadry Narodowej Młodziczek, prowadzonej przez olimpijkę z Tokio Karolinę Koszewską. – Zgrupowanie odbędzie się w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie na którym zamierzam być przez kilka dni razem z zawodniczkami aby przyjrzeć się ich pracy. Pech w tym że niestety Polski Związek Bokserski nie opłaca zgrupowań dla zawodniczek z najmłodszego rocznika mimo iż w zeszłym roku ten rocznik zrobił Medal na Mistrzostwach Europy. Na razie musimy to finansować z własnych środków – przyznaje Jakub Czaprowicz. Trzymamy kciuki za udane przygotowania do ważnych marcowych startów.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.