|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Ferie z GOSiR-em trwają. Można się jeszcze zapisać

Ferie z GOSiR-em to pomysł na wypoczynek w mieście dla tych wszystkich dzieci, które nie są jeszcze gotowe na dłuższa rozłąkę z rodzicami.

Organizatorzy zapewniają dzieciom moc atrakcji, po których z uśmiechem na buziach zmęczone, ale zadowolone wracają do swoich domów. W programie półkolonii z GOSiR-em znajdują się m.in. : gry i zabawy rekreacyjno-sportowe, zajęcia na halach sportowych, ścianka wspinaczkową, fitness, zabawy na basenie i zajęcia z płetwonurkiem, wyjście do Klubu Zabaw dla Dzieci Fantazja, gry w kręgle w Hotelu Nest, seans filmowy w Kinie Helios, zabawy w Parku Trampolin Jump Now, pokazy capoeiry i pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej kadry wychowawców i trenerów. – Nasze półkolonie to świetny pomysł na bezpieczne dawkowanie dziecku samodzielności, poznanie przez niego nowych kolegów, zbudowania relacji z rówieśnikami i nauka współpracy. Na drugi turnus mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, na które zapraszamy! – informuje GOSiR.

Formularz zgłoszeniowy dziecka oraz wszelkie informacje można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. (61) 424 86 04, 660 348 114 codziennie w godzinach  otwarcia basenu, oraz na www.basengniezno.pl

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.