|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Sześć medali zawodników Akademii Sportu

zdjęcie nadesłane

Przez trzy dni dni w Pile odbywała się największą w tym roku impreza Okręgu Wielkopolskiego – Mistrzostwa Wielkopolski wszystkich kategorii w boksie.

Na zawodach gnieźnieńska Akademia Sportu dosłownie rozbiła bank, zdobywając na 6 wystawionych zawodników aż 4 złote medale oraz 2 srebrne: Nicola Litwin – Złoto, Jan Kentzer – Złoto, Michał Mierzejewski – Złoto, Xavier Bujak – Złoto, Alan Poczekaj – Srebro, Marcin Sikora – Srebro.

Trzeba dodać że Jan i Xavier są kadetami więc ich złote medale są przepustką do startu w Mistrzostwach Polski czyli Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Srebrni medaliści niestety już się nie kwalifikują.

Dodatkowo trener otrzymał 4 złote medale za dobre przygotowanie podopiecznych. Ponadto Amelia Urban została powołana do reprezentowania Polski w Międzynarodowym Turnieju na Łotwie – Riga Ladies Boxing Cup gdzie zdobyła srebrny medal. – To był bardzo dobry miesiąc dla naszego klubu – podsumowuje Jakub Czaprowicz.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.