|  MN (opr)  |  2 komentarze

Ogromny sukces karateczki z gnieźnieńskiego klubu

zdjęcia nadesłane

W ostatnich dniach kwietnia w hiszpańskiej A Coruña odbyły się zawody Młodzieżowej Ligi Karate „Karate1 Youth League – A Coruña 2023”.

W zmaganiach wzięło udział ponad 2,5 tysiąca zawodników z 72 krajów, a w tym 60 reprezentantów z Polski. 

W zawodach w A Coruña rozgrywanych pod patronatem Worldwide Karate Federation brała również udział wychowanka Klubu Karate Inochi Gniezno – Alicja Kaszyńska. Ala zajęła niesamowicie wysokie 5. miejsce na tak ważnych dla wszystkich młodych karateków zawodach o randze Światowej.

Wyniki Alicji w kategorii U14 Kumite Female -52 kg: 5:5, 4:1, 2:2, 8:0 i 0:3. W zaciętej walce o brązowy medal w ostatnich 30 sekundach walki Alicja musiała uznać wyższość Chorwatki i zadowolić się miejscem tuż za podium.

Tak wysoka lokata w swojej konkurencji plasuje Alicję na 4. miejscu spośród wszystkich 60 reprezentantów Polski biorących udział w tych zawodach.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
04/05/2023 14:50

karateczka 😀

czarodziej
czarodziej
03/05/2023 13:15

Brawo Ala!!!!!!!!!Tak trzymaj i nie popuszczaj !! Konkurentki na kolana przed Alicją !!!!!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.