|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zmierzyli się w Aquathlonie

Źródło: GST TriEagle Team Gniezno / fot. Zosia Pająkiewicz

W minioną sobotę kilkudziesięciu zawodników z różnych klubów zmierzyło się w zmaganiach pierwszej edycji Aquathlonu, zorganizowanego na basenie oraz w Parku Miejskim.

Sobota 20 maja 2023 to dzień, który w Gnieźnieńskim Stowarzyszeniu Triathlonistów zostanie na długo zapamiętany, gdyż to właśnie tego dnia zorganizowano po raz pierwszy Aquathlon.
Do zawodów przystąpiło ostatecznie 97 zawodników z 7 klubów: GTT Diament Gniezno, Młodzieżowy Klub Pływacki „Kontra Gniezno” , Pho3nix UKS Lusowo Team, Posnania Triathlon, LKS Atleta Gniezno, Szkółka Pływacka GOSiR i oczywiście GST TriEagle Team.

Najmłodsze dzieci rywalizowały w biegu na dystansie 200 m. Pozostali uczestnicy mieli do zaliczenia etap pływacki w gnieźnieńskim basenie, następnie biegali w Parku Miejskim oraz na boisku przy ul. Pocztowej.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi w swoich kategoriach także puchary i gadżety ufundowane przez Urząd Miejski. Należy tu dodać, że niespotykaną w innych zawodach była kategoria ABS (amator bez spiny).

Za pomoc w przygotowaniu Aquathlonu organizatorzy dziękują Urzędowi Miejskiemu, Let’s go fun – wypożyczalnia zamków dmuchanych, firmie Karuś, ekipie GST: rodzicom, trenerce i trenerom, zawodnikom, wolontariuszom oraz Maratończyk Pomiar Czasu, a także stałym partnerom klubu: BUD-DAR Developer, Eurocar Wypożyczalnia, Willa Wzgórze Poręba.

Szczegółowe wyniki:
https://www.maratonczykpomiarczasu.pl/wyniki

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.