|  Rafał Wichniewicz  |  6 komentarzy

GTM Start: „Przeprosiliśmy zawodników”. Klub przygotowuje się do sobotniego meczu

Klub Start Gniezno odniósł się do sytuacji, którą opisał w swoim poniedziałkowym wpisie, pod którym w sieci pojawiło się sporo komentarzy, zresztą nie tylko kibiców.

Oświadczenie klubu, który informował o „zamrożeniu” wypłat zawodnikom z uwagi na fatalne wyniki w zmaganiach ligowych, wywołało prawdziwą falę komentarzy kibiców, nierzadko krytycznych wobec tej decyzji. We wtorek oliwy do ognia dodał artykuł na SportoweFakty WP, z którego wynikało, że „zamrażanie” wypłat ma trwać od początku sezonu. W treści materiału prezes stowarzyszenia żużlowców „Metanol” Krzysztof Cegielski twierdził, że zgłaszali się zawodnicy, którzy mieli nie otrzymywać należnych im kwot.

Dzisiaj GTM Start poinformował o nowych działaniach w tym zakresie: „Jesteśmy po rozmowach z zawodnikami, doszliśmy do porozumienia i w chwili obecnej wszyscy przygotowujemy się do sobotniego arcyważnego meczu.” – mówi Paweł Siwiński, prezes GTM Start. „Przeprosiliśmy zawodników, otrzymają oni należne wynagrodzenia zgodnie z zawartymi kontraktami. Widzimy się w pełnym składzie w najbliższą sobotę przy W25.” – dodaje działacz Startu Gniezno. Tym samym klub zaprasza kibiców na zaległy mecz z Texom Stal Rzeszów, który odbędzie się 27 maja o godzinie 14.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hodowca milicjantów
Hodowca milicjantów
25/05/2023 22:39

🤣😂😅 Przecież każdy wie że tam nie ma pieniędzy teraz jak prawda wyszła na jaw tos się zesrali . Żużlowcy mają kontrakty i czy się stoi czy leży kasa się należy .Start to dno i metr mułu

Ant
Ant
25/05/2023 11:39

Ja jestem za taką filozofią nie masz wyników dostajesz minimum kasy dajmy z kontraktu 20% np nasza reprezentacja porażka i kpina z żenadą przekładana żadnych efektów a kasę biorą myślę ze to dziadostwo czas skonczyć w sporcie nie ma wyników kasa jak najmniesza i koniec a kibice którzy inaczej myśla popierają dziadostwo

oj tam ,oj
oj tam ,oj
25/05/2023 08:38

A może jako główny sponsor z dużymi zasobami finansowymi dołączyłby do klubu ? 😉 Macie jakieś pomysły ,co do gnieźnieńskich ” biznesmenów” ;). Może zacznę. Proponuję firmy które zarobiły niemałe pieniądze na rewitalizacji parków ,skwerów ,wybiegów dla piesków i takie tam . Chojni włodarze to i chojni sponsorzy 😉

Adam
Adam
25/05/2023 12:53
Odpowiedź  oj tam ,oj

No dobrze, ale oni powinni być hojni.

wilk
wilk
24/05/2023 23:12

Początki są trudne w Starcie,dla nowego zarządu,popełniają pewne błędy w swoich działaniach,tak bywa,gdy nie ma się doświadczenia.Dobrze,że chociaż wyciągają z tego chyba dobre wnioski.Natomiast ja bym rozliczył poprzedni zarząd z zeszłego roku,gdy rozstwonili grube miliony !!

Hodowca milicjantów
Hodowca milicjantów
25/05/2023 22:42
Odpowiedź  wilk

😅😂🤣 a kiedy tam wszystko było dobrze i poukładane jak sponsor chciał zobaczyć rozliczenia finansowe za zeszły sezon to mu powiedzieli że nie udostępnią to chyba o czymś świadczy start to dno i metr mułu© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.