|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Karatecy Samuraja powrócili z obozu sportowego

zdjęcia nadesłane

Tydzień od 14 do 22 września, karatecy z Akademii Karate Tradycyjnego „Samuraj” Gniezno przebywali na obozie sportowym w nadmorskim Poddąbiu.

Wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z Poznania Samuraje wykorzystali ten czas na odpoczynek i wakacyjne treningi. Podczas pobytu nad Bałtykiem podopieczni na pewno się nie nudzili. W programie obozu oprócz treningów karate organizowano również gry i zabawy, morskie kąpiele, rozgrywki sportowe czy dyskotekę. Nie brakowało także czasu wolnego, który karatecy spożytkowali np. na spacery po miasteczku czy wypadami na lody.

Wszystkie aktywności odbywały się w sposób bezpieczny pod okiem wykwalifikowanych instruktorów Karate Tradycyjnego z Wielkopolski, wśród których nie zabrakło głównego trenera AKT Samuraj Gniezno Senseia Andrzeja Zarzecznego – 5 Dan.

Wszyscy do Gniezna wrócili z ogromnym uśmiechem na twarzy nie mogąc doczekać się już kolejnych wyjazdów. Teraz czeka Samurajów początek sezonu treningowego i startowego.

– Przy okazji wszystkich chętnych zapraszamy w nasze szeregi. Na pewno nie będziecie się nudzić. Kontakt do prowadzących nasze grupy w Gnieźnie, Trzemesznie, Zdziechowie i Fałkowie znajdziecie na naszej stronie na facebooku. Tam można również zobaczyć jak nasi podopieczni bawili się podczas obozu w Poddąbiu – zachęcają prowadzący klub.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.