|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Sukces zawodników KKS Sporty Walki Gniezno

źródło: KKS Sporty Walki Gniezno

Przedstawiciele klubu KKS Sporty Walki Gniezno zdobyli na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Full Contact aż trzy srebrne medale.

W niedzielę 1 października w Szałe niedaleko Kalisza odbywały się krajowe mistrzostwa w kickboxingu młodzieży. Do zawodów zgłosiło się 19 klubów, wśród których byli także przedstawiciele Gniezna – KKS Sporty Walki.

W zmaganiach zmierzyli się na ringu trzej reprezentanci gnieźnieńskiego klubu, którzy tego dnia łączyli siły także z poznańskim zespołem – Bartosz Jarzembowski, Fabian Meller i Szymon Groblewski. Wszyscy zdobyli na ringu srebrne medale.

– To ogromny sukces naszego klubu, tym bardziej, że dla całej trójki były to pierwsze walki w życiu  a co to będzie jak się rozkręcą… Razem z KKS Sporty Walki Poznań zdobywamy 5 medali, bowiem klasą dla siebie okazał się Patryk Możdżyński, który wszystkie walki wygrał przed czasem i zgarnął złoto, a Miłosz Olejniczak po 2 pięknych walkach też zajął 2 miejsce! – informuje gnieźnieński klub.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.