|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Młodziczka MKS PR Gniezno ze zwycięstwem w Obornikach

W poniedziałek 7 listopada, gnieźnieński zespół rozegrał mecz wyjazdowy z drużyną APR Gladiator Oborniki.

Spotkanie należało do tych wyrównanych. Przez większość czasu żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć przewagi. Dopiero w dwudziestej minucie spotkania, zespół z Gniezna wypracował sobie czteropunktowe prowadzenie (8:12), jednak rywalki do samego końca pierwszej części meczu nie odpuszczały. Wynik do przerwy – 13:14.
Początek drugiej połowy zdecydowanie należał do MKS PR Gniezno. Drużyna pod wodzą duetu Olgierda Staszewskiego i Przemysława Śmigiowskiego, szybko powróciła do czteropunktowej przewagi, a w 38 minucie spotkania widniał wynik 20:25. Końcówka spotkania była niezwykle emocjonująca. APR Gladiator Oborniki zdołał odrobić stratę i do końca spotkania trudno było wytypować zwycięzcę. Ostatecznie to drużyna z Pierwszej Stolicy Polski cieszyła się ze zwycięstwa 29:30.

APR Gladiator Oborniki: Chruściel, Kwiatkowska, Nogaj, Gierusz (12), Mamet, Kowalska (1), Kulińska (1), Pankiewicz, Popiela (6), Bukowska (9), Piecha.

MKS PR Gniezno: Tanaś, Staszewska, Kordys (1), Michalak, Kościańska (3), Hyża (4), Gola (13), Kraczek, Kurczych (2), Kowalska (2), Ambrożak, Kląskała, Kleczkowska (3), Piotrowska (2), Walaszczyk, Strzelczyk.