|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Lodowisko rusza od 1 grudnia!

lodowisko
Źródło: Lodowisko Gniezno

Z uwagi na mroźną temperaturę, zdecydowano się wcześniej uruchomić gnieźnieńskie lodowisko. Rusza już od piątku 1 grudnia.

Początkowo lodowisko miało zostać uruchomione od 6 grudnia, ale panujące warunki atmosferyczne są sprzyjające do tego, by otworzyć je wcześniej. Jak dzisiaj nas poinformował Urząd Miejski, zostanie ono udostępnione od 1 grudnia od godziny 10 – tak jak w ostatnich latach, przy ul. Konikowo, na terenie boiska „Czwórki”.

Lodowisko działać będzie 7 dni w tygodniu od godz. 10:00 do 22:00, z koniecznymi krótkimi przerwami technicznymi oraz zmianami w okresie świąteczno-noworocznym.

Cennik przedstawia się następująco:

  • bilet normalny: 10 zł;
  • bilet ulgowy: 6 zł;
  • wypożyczenie łyżew: 10 zł.

Dla seniorów i członków rodzin 3+ posiadających stosowne karty, zarówno bilet, jak i wypożyczenie łyżew kosztować będzie 4 zł.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MarcinER
MarcinER
01/12/2023 11:12

…plus spontaniczne lodowisko przy ul. parkowej, bez opłat 🙂

irra
irra
30/11/2023 19:18

a kto dla was jest seniorem, 70-latek? ogolnie super okazja dla Gnieznian i dlatego jak wszyscy rusza to jest tlok niestety© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.