|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Amelia Urban na zgrupowaniu kadry młodziczek

zdjęcia nadesłane

Aktualna oraz jedyna w historii Polskiego Boksu Mistrzyni Europy Młodziczek Amelia Urban przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej w Zakopanym.

Na wyjeździe do stolicy polskich Tatr zawodniczka z Gniezna wybrała się wraz z trenerem Jakubem Czaprowiczem. Całość zorganizowana została w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, gdzie odbywa się zgrupowanie Kadry Narodowej Młodziczek.

Młoda zawodniczka po wygraniu wszystkiego co było do osiągnięcia w 2023 roku przygotowuje się do kolejnego sezonu. Skład sztabu szkoleniowego Kadry Młodziczek podczas zgrupowania to: Olimpijka z Tokyo – Karolina Koszewska (Mistrzyni Świata, Europy), Zbigniew Raubo – trener legenda oraz gnieźnieński trener, założyciel Akademii Sportu – Jakub Czaprowicz.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.