|  MN  |  Zostaw komentarz

Sportowe półkolonie z GOSiR-em

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadzi zapisy na zimowe półkolonie „na sportowo”, które odbędą się w lutym.

Do udziału w nich zaproszone są dzieci w wieku 7 – 14 lat.  Będą to dwa pięciodniowe turnusy trwające od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 15.00 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Pierwszy z turnusów rozpocznie się 12 lutego 2024 r. i potrwa do 16 lutego 2024 r., a kolejny zaplanowany jest w terminie od 19 do 23 lutego 2024 r.

W programie przewidziano moc atrakcji m. in. : zajęcia na basenie i hali sportowej, pokazową lekcję języka angielskiego prowadzoną przez Kursy Językowe Freedom School, warsztaty edukacyjne prowadzone przez Bricks 4 Kidz (klocki lego), wyjście do Klubu Zabaw dla Dzieci Fantazja, seans w Kinie Helios, zabawy w Parku Trampolin JumpNow, pokaz nauki udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zajęcia na ściance wspinaczkowej, jiu-jitsu, zajęcia z instruktorem capoeiry oraz wiele innych.

Każdego dnia dzieci na półkoloniach otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad) serwowane przez Restaurację Hotelu „Lech”. Cena turnusu wynosi 399 złotych.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat oraz 10-14. Wszyscy uczestnicy półkolonii – w związku z tym, że to półkolonie „na sportowo” – na każde  zajęcia przynoszą ze sobą stroje kąpielowe, czepki i stroje sportowe.

Organizatorzy gwarantują zgłoszenie turnusów do Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty w Poznaniu, wykwalifikowaną kadrę opiekunów i trenerów.

Formularz zgłoszeniowy dziecka, oraz wszelkie informacje można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. 660 348 114, (61) 424 86 04,  codziennie w godzinach  otwarcia basenu. Można go pobrać również klikając w poniższy link :

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA PÓŁKOLONIE GOSiR

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń !

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.