|  MN (opr)  |  2 komentarze

Po raz piąty pobiegną z Pierwszej Stolicy do Stolicy dla WOŚP

Z tej okazji 32. finału WOŚP, gnieźnieńscy biegacze już po raz piąty wezmą udział w biegu, który powiedzie aż do Warszawy. To bieg-sztafeta na dystansie ponad 300 km.

Przygotowania do piątej edycji Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy trwają już od kilku miesięcy, który wyruszy już w sobotę z Gniezna, by następnego dnia przez Witkowo, Wrześnie, Słupcę, Konin, Sochaczew dobiec do Warszawy i wystąpić na żywo w studio z Jurkiem Owsiakiem po światełku do nieba!

– W tym roku mamy zapewnienie ze w kierunku Warszawy pobiegnie 47 biegaczy, mamy wprowadzoną nowość biegną z nami dzieci. 11 osobowa ekipa z Klubu Atleta Gniezno wpisze się w nasz bieg na przyszłe lata – informują organizatorzy.

Serdecznie zapraszamy na start biegu 27 stycznia o godz. 10:00 z gnieźnieńskiego Rynku, a już od 9.00 zaczną się przygotowania do biegu dla dzieci i dużo atrakcji dla wszystkich. Głównym organizatorem sztafety dla WOŚP jest Fundacja Młodzi w Uzależnieniu z Gniezna.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krystian
Krystian
24/01/2024 11:30

Od czasu zaangażowania Owsiaka w kampanię wyborczą straciłem do niego wszelki szacunek. Jeżeli jesteś działaczem społecznym to w politykę się nie mieszasz. Jeżeli się mieszasz znaczy – jestes politykiem w przebraniu.
Nie będzie mojego wsparcia dla jego kampanii. Nigdy wiecej.

Radosław
Radosław
25/01/2024 14:37
Odpowiedź  Krystian

Nieważne kim jest Owsiak to jest tylko prezes fundacji to jest jego praca z tego żyje. A to ludzie dają całe te miliony nikt ci niemowi że masz dawac pieniądze ale nie hejtuj tej wspaniałej przeszło 30-letniej inicjatywy. Pozdrawiam i życzę zdrowia😃© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.