|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Trwają półkolonie z GOSiR-em

zdjęcia nadesłane

Wraz z rozpoczęciem drugiego tygodnia ferii zimowych rozpoczął się drugi turnus półkolonii z GOSiR-em na „sportowo”, który zostanie zakończony w najbliższy piątek.

W półkoloniach organizowanych przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji uczestniczą dzieci w wieku 7 – 14 lat w podziale na grupy dzieci młodsze i starsze.

Wśród atrakcji proponuje się m.in. zajęcia sportowo – rekreacyjne, zabawy na basenie, seans filmowy w Kinie Helios, pokazy capoeiry, jujitsu  i pierwszej pomocy przedmedycznej, zajęcia edukacyjne z klockami lego, pokazowe lekcje języka angielskiego prowadzone przez Freedom School – Kursy Językowe, zajęcia w Parku Linowy Jump Now, oraz na hali sportowej i wiele innych.

Nad bezpiecznym przeprowadzeniem zajęć czuwa wykwalifikowana kadra wychowawców i ratowników wodnych. Smakowite i pożywne posiłki dla naszych milusińskich przygotowuje Restauracja Hotelu Lech.

Kolejna odsłona naszych półkolonii odbędzie się już latem w czasie trwania wakacji letnich. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.