|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Samuraje na Zimowym Gasshuku i zgrupowaniu Kadry Narodowej

zdjęcie nadesłane

W miniony weekend gnieźnieńscy Samuraje przebywali w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

W stolicy polskich Tatr od 22 do 26 marca odbywało się Zimowe Gasshuku połączone ze zgrupowaniem Kadry Narodowej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Do Zakopanego udali się przedstawiciele Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno.

Wraz z głównym trenerem, a zarazem trenerem Kadry Narodowej młodzieżowców i seniorów Senseiem Andrzejem Zarzecznym do Zakopanego pojechali: Aleksandra Politowicz, Kacper Zając, Janusz Bocheński oraz Marcin Muszyński. Wszyscy uczestnicy podnosili swoje sportowe umiejętności, a Ola podczas zgrupowania Kadry przygotowywała się do najważniejszych zawodów 2024 roku. Podczas Gasshuku główny trener Akademii Sensei Andrzej Zarzeczny uzyskał kolejny stopień mistrzowski 6 Dan. – Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy Senseiowi Andrzejowi! – przekazano w komunikacie klubu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.