|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

V edycja Akademia Boxing Show już w maju

Za miesiąc w hali widowiskowo-sportowej odbędzie piąta edycja gali boksu Akademia Boxing Show.

W trakcie wydarzenia, które odbędzie się 11 maja, zaplanowane zostało 10 pojedynków w formule boksu a obecnie potwierdzeni są zawodnicy oraz zawodniczki z Polski, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Ukrainy. Oznacza to, że po raz kolejny zmagania na ringu będą o randze międzynarodowej, a dodatkowo każda na wysokim poziomie sportowym. Wśród uczestniczek nie zabraknie lokalnie znanej Mistrzyni Europy, Amelii Urban.

– Wszystko odbędzie się w wieczorowej oprawie przy odpowiedniej muzyce oraz oświetleniu – zapowiada Jakub Czaprowicz z Akademii Sportu.

Na stronie Akademia Boxing Show prezentowani są pierwsi zawodnicy, którzy staną przeciwko sobie i będą rywalizować o zwycięstwo. Wydarzenie jest okazją do poznania młodych sportowców, których być może kiedyś w przyszłości będziemy mogli obejrzeć podczas Igrzysk Olimpijskich.

Warto więc zarezerwować sobie sobotę 11 maja i pojawić się tego dnia w hali przy ul. Sportowej. Więcej szczegółów pojawi się niebawem.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.