|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Bieżnia lekkoatletyczna zamknięta jeszcze dłużej

źródło: Urząd Miejski

Naprawa nowej bieżni, która po pół roku uległa uszkodzeniu, potrwa znacznie dłużej – czas jej zamknięcia wydłużono.

13 maja informowaliśmy, że otwarta w październiku ub. roku bieżnia lekkoatletyczna zostanie zamknięta do końca miesiąca. Powodem miały być prace związane z usuwaniem uszkodzeń, które pojawiły się na jej długości i o czym informowaliśmy swojego czasu.

Teraz, jak poinformował Urząd Miejski, prace związane z naprawą bieżni potrwają dłużej niż zakładano. Magistrat przekazał, że obiekt będzie zamknięty dla korzystających do 20 czerwca br.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
29/05/2024 16:07

Aferry z tartanem i innymi nawierzcniami juz wybuchly za poprzednich rzadow Tuska, i ktos z tamtej ekipy odwalil na tym niezly interes. Ale oni o swoich milardowych przekretach milcza, jak zabici! a zachowanie Jonskiego i Szczerby w komisjach przekracza wszelkie normy nie tylko prawne, ale etyczne.

Gnieźnianin
Gnieźnianin
29/05/2024 12:46

Najlepiej zburzcie tą bieżnię – dobrze jej my biegacze nawet nie zdążyliśmy poznać a już czas się z nią pożegnać – najpierw do początku czerwca, teraz do 20 czerwca, a jak znam życie i prędkość ekip budowlanych, to może we wrześniu uda nam się pobiegać.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.